Vyhledávání

Informace

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

O nás

Diamante s.r.o.

Naše firma vznikla v roce 2014 s cílem nabídnout Vám, našim ctěným zákazníkům, kvalitní a moderní sklářské výrobky za vynikající cenu a jistotu, že kupujete opravdu výjimečné produkty. V dnešní moderní době nestačí mít pouze krásný výrobek, ale i jedinečnost. Nenabízíme pouze 'ty nejlepší výrobky za co nejrozumnější cenu, ale chceme být hlavně féroví a transparentní ... to znamená, že žádné' chytáky ', žádné skryté poplatky, žádné nedostupné telefonní čísla a žádné odkazovky.

 

V jednoduchosti je krása, a proto naše webová stránka je elegantní a funkční. Všechny potřebné informace najdete snadno a všechny uvedené ceny jsou konečné. Pokud máte jakoukoliv otázku neváhejte nám zavolat nebo napsat. Pro Váš klidný spánek nabízíme platbu na dobírku v ceně přepravy, a tak nic neriskujete. Zaplatíte až tehdy, když držíte Váš výrobek v rukách.

 

Naše firma se zrodila z dlouhodobé sklářské tradice. Přestože jsme mladá firma, máme za sebou silného velkoobchodního partnera, pro kterého objevujeme nový internetový segment. Nemusíte se bát, nejsme firma, která zde dnes je, a zítra ne.

Kontakt

Email: info@diamante.cz

Telefon: 0948 76 78 78